Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monster Hunter Rise: Długość gry Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje o długości gry Monster Hunter Rise. Dowiecie się ile czasu trzeba poświęcić fabule, a ile czasu na dodatkowe aktywności w grze.

Pomimo braku otwartego świata, Monster Hunter Rise oferuje wielogodzinną rozgrywkę - Monster Hunter Rise: Długość gry - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Pomimo braku otwartego świata, Monster Hunter Rise oferuje wielogodzinną rozgrywkę. Gra posiada mnóstwo wyzwań i powodów, dla których spędzicie sporo czasu przemierzając różnorodne regiony, pełne ważnych zasobów i sekretów. Każda kraina zawiera unikalne potwory, system pogodowy oraz endemiczne życie. Urozmaiceniem rozgrywki jest tryb wieloosobowy, w którym możecie wyruszyć na wspólne polowania z innymi graczami.

Ukończenie głównej fabuły gry zajmuje około 20 godzin. Po pokonaniu finałowego potwora i obejrzeniu napisów końcowych, gra z powrotem zaprowadzi Was do wioski, w której pozostało jeszcze wiele do zrobienia.

Dodatkowa zawartość oraz tryb multiplayer może zając Wam nawet do 80 godzin. Przejście gry w 100% zajmie od 100 do nawet 200 godzin, w zależności od doświadczenia graczy.