Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Monster Hunter Rise - Zatopiony Las - podobóz
Monster Hunter Rise - Zatopiony Las - podobóz
Powiększ mapę

Monster Hunter Rise: Podobóz - Zatopiony Las, znajdźki, mapa Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Monster Hunter Rise zawiera lokalizację podobozu (sub-camp) w regionie Zatopionego Lasu (Flooded Forest).

Z poniższej strony poradnika do Monster Hunter Rise dowiecie się jak odblokować podobóz (Sub-camp) w Zatopionym Lesie (Flooded Forest).

Wykonanie szybkiej podróży z poziomu mapy do obozu głównego i podobozów ułatwi Wam przemieszczanie się po regionie. W podobozach możecie również zjadać posiłki, zmieniać ekwipunek i korzystać z tablicy kompanów (Buddy Board).

W podobozach nie znajdziecie skrzyni od gildii z zaopatrzeniem. Duże przedmioty można dostarczyć jedynie do głównego obozu.

W Zatopionym Lesie odnajdziecie 1 podobóz - Monster Hunter Rise: Podobóz - Zatopiony Las, znajdźki, mapa - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

W Zatopionym Lesie odnajdziecie 1 podobóz. Zlokalizowany jest w pobliżu obszaru nr 11. Użyjcie pnącza, aby wspiąć się na górę.

Po odkryciu terenu pod nowy obóz, po prawej stronie ekranu pojawi się powiadomienie. Wróćcie do wioski i porozmawiajcie z kupcem Kagero. Poprosi Was on o zabicie 8 potworów Wroggi w Zatopionym Lesie. Udajcie się do wyznaczonego regionu i zabijcie odpowiednie potwory. Po wykonaniu zlecenia ponownie porozmawiajcie z kupcem, aby odblokować podobóz.