Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Monster Hunter Rise - Ruiny Świątynne - podobóz
Monster Hunter Rise - Ruiny Świątynne - podobóz
Powiększ mapę

Monster Hunter Rise: Podobóz - Ruiny Świątynne, znajdźki, mapa Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Monster Hunter Rise zawiera lokalizację podobozu (sub-camp) w regionie Ruin Świątynnych (Shrine Ruins).

Z poniższej strony poradnika do Monster Hunter Rise dowiecie się jak odblokować podobóz (Sub-camp) w Ruinach Świątynnych (Shrine Ruins).

Wykonanie szybkiej podróży z poziomu mapy do obozu głównego i podobozów ułatwi Wam przemieszczanie się po regionie. W podobozach możecie również zjadać posiłki, zmieniać ekwipunek i korzystać z tablicy kompanów (Buddy Board).

W podobozach nie znajdziecie skrzyni od gildii z zaopatrzeniem. Duże przedmioty można dostarczyć jedynie do głównego obozu.

W Ruinach Świątynnych odnajdziecie 1 podobóz - Monster Hunter Rise: Podobóz - Ruiny Świątynne, znajdźki, mapa - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

W Ruinach Świątynnych odnajdziecie 1 podobóz. Zlokalizowany jest w pobliżu obszaru nr 10. Używając Kablobaków (Wirebugs) wbiegnijcie po ścianie na wyższe tereny skalne. Następnie odnajdźcie pnącza i wejdźcie po nich na samą górę.

Po odkryciu terenu pod nowy obóz, po prawej stronie ekranu pojawi się powiadomienie. Wróćcie do wioski i porozmawiajcie z kupcem Kagero. Poprosi Was on o zabicie 8 potworów Izuchi w Ruinach Świątynnych. Udajcie się do wyznaczonego regionu i zabijcie odpowiednie potwory. Po wykonaniu zlecenia ponownie porozmawiajcie z kupcem, aby odblokować podobóz.