Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Monster Hunter Rise - Jaskinie Lawy - podobóz
Monster Hunter Rise - Jaskinie Lawy - podobóz
Powiększ mapę

Monster Hunter Rise: Podobóz - Jaskinie Lawy, znajdźki, mapa Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Monster Hunter Rise zawiera lokalizację podobozów (sub-camps) w regionie Jaskinie Lawy (Lava Caverns).

Z poniższej strony poradnika do Monster Hunter Rise dowiecie się jak odblokować podobozy (Sub-camps) w Jaskiniach Lawy (Lava Caverns).

Wykonanie szybkiej podróży z poziomu mapy do obozu głównego i podobozów ułatwi Wam przemieszczanie się po regionie. W podobozach możecie również zjadać posiłki, zmieniać ekwipunek i korzystać z tablicy kompanów (Buddy Board).

W podobozach nie znajdziecie skrzyni od gildii z zaopatrzeniem. Duże przedmioty można dostarczyć jedynie do głównego obozu.

Podobóz 1

Podobóz nr 1 znajduje się w pobliżu obszaru nr 10, przy rzece lawy - Monster Hunter Rise: Podobóz - Jaskinie Lawy, znajdźki, mapa - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Podobóz nr 1 znajduje się w pobliżu obszaru nr 10, przy rzece lawy. Po odkryciu terenu pod nowy obóz, po prawej stronie ekranu pojawi się powiadomienie.

Wróćcie do wioski i porozmawiajcie z kupcem Kagero. Poprosi Was on o zabicie 8 potworów Uroktor w Jaskiniach Lawy. Udajcie się do wyznaczonego regionu i zabijcie odpowiednie potwory. Po wykonaniu zlecenia ponownie porozmawiajcie z kupcem, aby odblokować podobóz.

Potwory Uroktor przebywają przy wulkanach i rzekach lawy.

Podobóz 2

Podobóz nr 2 znajduje się między obszarami nr 6 i 7 - Monster Hunter Rise: Podobóz - Jaskinie Lawy, znajdźki, mapa - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Podobóz nr 2 znajduje się między obszarami nr 6 i 7. Po odkryciu terenu pod nowy obóz, po prawej stronie ekranu pojawi się powiadomienie.

Wróćcie do wioski i porozmawiajcie z kupcem Kagero. Poprosi Was on o dostarczenie skóry z dużego potwora Tetranadon (Tetranadon Hide) oraz 2 kości potwora D (Monster Bone L). Kości potworów znajdziecie w stosach kości na wszystkich terenach polowania.

Po zebraniu niezbędnych przedmiotów ponownie porozmawiajcie z kupcem, aby odblokować podobóz.