Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monster Hunter Rise: Gniazdo Hukacza - gdzie jest? Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Niniejsza strona poradnika do Monster Hunter Rise odpowiada na pytanie - gdzie jest gniazdo Hukacza (Cohoot nest)? Znajdziecie tu dokładną lokalizację gniazda oraz dowiecie się jak często je odwiedzać.

1 - Monster Hunter Rise: Gniazdo Hukacza - gdzie jest? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry
Gniazdo Hukacza zlokalizowane jest na drzewie, na Placu Kompanów (Buddy Plaza) - Monster Hunter Rise: Gniazdo Hukacza - gdzie jest? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Gniazdo Hukacza zlokalizowane jest na drzewie, na Placu Kompanów (Buddy Plaza). Do placu dojdziecie długim mostem z głównego obszaru wioski lub korzystając z szybkiej podróży z poziomu mapy. Użyjcie pnącza z tyłu drzewa, aby wspiąć się na szczyt.

Gniazdo Hukacza zawiera dużo ciekawych przedmiotów, takie jak narzędzia do pułapek, ryby czy różne medykamenty - Monster Hunter Rise: Gniazdo Hukacza - gdzie jest? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Gniazdo Hukacza zawiera dużo ciekawych przedmiotów, takie jak narzędzia do pułapek, ryby czy różne medykamenty. Niekiedy w gnieździe możecie znaleźć Stalowe jajo, za które dostaniecie 1000 monet! Zalecamy regularnie zaglądać do gniazda, po ukończeniu kilku zadań. Wracając do gniazda po jednym polowaniu, zwykle otrzymuje się tylko jeden przedmiot o niskiej wartości.