Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Rzymskie wykopaliska, Melunois - sekrety Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera opis wszystkich Rzymskich wykopalisk (Roman Excavations) w regionie Melunois.

Ostatnia aktualizacja: 12 sierpnia 2021

W Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża możecie odkrywać Rzymskie wykopaliska (Roman Excavations). Są one elementem pewnej całość, która zaprowadzi was do skarbu. Na tej stornie naszego poradnika dowiecie się, gdzie znajdują się lokacje z wykopaliskami w regionie Melunois.

1 - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Rzymskie wykopaliska, Melunois - sekrety - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryRzymskie wykopaliska (Roman Excavations) znajdziecie w Ruinach Diodurum (Diodurum Ruins) - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Rzymskie wykopaliska, Melunois - sekrety - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Rzymskie wykopaliska (Roman Excavations) znajdziecie w Ruinach Diodurum (Diodurum Ruins).

Aby dostać się do wykopalisk musicie wejść do jaskini - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Rzymskie wykopaliska, Melunois - sekrety - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Aby dostać się do wykopalisk musicie wejść do jaskini. Ta znajduje się pod wodą. Wskoczcie do niewielkiego stawu, który pozwoli wam dotrzeć dalej. Droga pod woda jest bardzo prosta i nie ma żadnych zakrętów czy blokad.

Gdy już staniecie na stabilnym terenie, zobaczycie kraty, za którymi jest zagruzowane przejście - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Rzymskie wykopaliska, Melunois - sekrety - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy już staniecie na stabilnym terenie, zobaczycie kraty, za którymi jest zagruzowane przejście. Już możecie je otworzyć. Jeśli jednak chcecie zrobić to później. Wskoczcie do wody i przepłyńcie dalej.

Waszym zadaniem jest zniszczenie zagruzowanej ściany. Możecie to zrobić dzięki wazom z łatwopalnym środkiem bądź dzięki specjalnej umiejętności - Pułapka z zapalającym pyłem (Incendiary Powder Trap).

2 - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Rzymskie wykopaliska, Melunois - sekrety - Assassins Creed Valhalla - poradnik do grySekret znajduje się na stole, pomiędzy wieloma dokumentami - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Rzymskie wykopaliska, Melunois - sekrety - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Sekret znajduje się na stole, pomiędzy wieloma dokumentami. Zobaczycie go bez problemu, ponieważ ma inny kolor niż otoczenie.