Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: A wężowi zguba/A Scourging of Snakes - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów zawiera opis przejścia głównego zadania fabularnego A wężowi zguba (A Scourging of Snakes). W tej misji pokonacie Eagona, jednego z głównych przeciwników.

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego A wężowi zguba (A Scourging of Snakes).

Osaczony i pozbawiony wsparcia z zewnątrz Eogan zbiera resztki swych sił w Armagh, podczas gdy Eivor gromadzi swoich sojuszników.

Nagroda za wykonanie misji: 3 400 XP.

Wróć do obozu Flanna (Regroup at Flann's camp)

Udajcie się do małego obozu wypadowego tuż przy Armagh, aby przygotować się do szturmu - AC Valhalla Gniew Druidów: A wężowi zguba/A Scourging of Snakes - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udajcie się do małego obozu wypadowego tuż przy Armagh, aby przygotować się do szturmu. Jak się okaże, młodemu Sichfrithowi udało się zorganizować liczną armię, złożoną w większości z wikingów. Gdy będziecie gotowi, porozmawiajcie z Flannem i rozpocznijcie atak na Armagh.

Zaatakuj Armagh (Assault Armagh)

W trakcie szturmu na Armagh będziecie musieli walczyć z dużą ilością przeciwników i przedrzeć się przez podstawowe zabezpieczenia - AC Valhalla Gniew Druidów: A wężowi zguba/A Scourging of Snakes - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie szturmu na Armagh będziecie musieli walczyć z dużą ilością przeciwników i przedrzeć się przez podstawowe zabezpieczenia. Waszym głównym zadaniem będzie palenie zabudowań i otwieranie kolejnych bram, aby wojska Flanna i Sichfritha mogły dostać się aż do kościoła.

Pokonaj Eogana (Defeat Eagon)

Po wejściu do kościoła będziecie musieli zmierzyć się z Eoganem i jego dwoma elitarnymi strażnikami - AC Valhalla Gniew Druidów: A wężowi zguba/A Scourging of Snakes - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po wejściu do kościoła będziecie musieli zmierzyć się z Eoganem i jego dwoma elitarnymi strażnikami. Przeciwnicy nie powinni sprawić Wam żadnych problemów. Po krótkiej rozmowie z Flannem i Sichfrithem zadanie A wężowi zguba dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymacie 3 400 XP.