Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Gromadzenie sił/Gathering Strength - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów zawiera opis przejścia głównego zadania fabularnego Gromadzenie sił (Gathering Strength). Ta misja jest bardzo prosta, musicie po prostu udać się na spotkanie z Flannem.

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Gromadzenie sił (Gathering Strength).

Eivor pomaga okolicznym królom, którzy w dowód wdzięczności przysyłają ludzi i zaopatrzenie dla Flanna. Eivor ma się z nim spotkać w Konckfree, gdzie wspólnie opracują plan ataku.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Pomów z Flannem w Konckfree (Speak to Flann in Knockfree)

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie świata i porozmawiajcie z Flannem - AC Valhalla Gniew Druidów: Gromadzenie sił/Gathering Strength - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie świata i porozmawiajcie z Flannem. Arcykról Irlandii będzie wdzięczny za to, że pomogliście królom Meath, dzięki czemu przysłali do obozu wypadowego żołnierzy, którzy zasilili szeregi jego armii. Zadanie Gromadzenie sił dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymacie 1 700 XP.