Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Dublin, sekrety, lokacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów znajdziecie lokalizację wszystkich kopców (Cairn) w regionie Dublin.

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

W Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów możecie natrafić na kopce (Cairn), które zapewnią Wam dodatkowe punkty. Na tej stornie naszego poradnika dowiecie się, gdzie znaleźć lokacje z kopcami w Dublinie.

1 - AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Dublin, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Kopiec znajdziecie na północ od Dublina - AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Dublin, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kopiec znajdziecie na północ od Dublina.

To nie jest proste zadanie - AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Dublin, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

To nie jest proste zadanie. Musicie ułożyć je tak, aby trzymały się w pionie, tylko w ten sposób przebijecie się przez wyznaczoną wysokość. Manewrujcie tak kamieniami, aby opierały się na sobie i nie upadły. Przyglądnijcie się ich brzegom - jeśli ich węższe końce są spłaszczone, łatwiej będzie ustawić je pionowo. A jeśli szersze - poziomo.

Dzięki zaliczeniu tego zadania trafi do Was dodatkowy punkt umiejętności.

Jeśli natkniecoe się na sytuację, w której nie będziecie mogli ułożyć nawet dwóch kamieni na sobie, po prostu zresetujcie grę. Jest duża szansa na to, że coś się zbugowało i nie będziecie mogli ułożyć tego kopca.