Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Mały problem/A little problem - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Mały problem (A little problem). W Długim domu spotkacie Knuda. Z rozmowy z nim dowiecie się, że dzieci napytały sobie biedy w lesie i potrzebują pomocy.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Mały problem (A little problem).

Nagroda za ukończenie misji: 5 100 XP, zdolność Man Best Friend.

W Długim domu spotkasz Knuda - Assassins Creed Valhalla: Mały problem/A little problem - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W Długim domu spotkasz Knuda. Z rozmowy z nim dowiesz się, że dzieci podobno napytały sobie biedy w lesie. Biegnij za Knudem w głąb lasu.

Na miejscu okaże się, że dzieciom nic nie grozi i chciały Cię po prostu zwabić do miejsca, w którym usłyszały wycie rannego wilka - Assassins Creed Valhalla: Mały problem/A little problem - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Na miejscu okaże się, że dzieciom nic nie grozi i chciały Cię po prostu zwabić do miejsca, w którym usłyszały wycie rannego wilka. Przy pobliskiej sadzawce znajdziesz dzika - zabij go i zabierz z jego ciała klucz do domu. Wejdź do budynku i zejdź pod ziemię.

Uwolnij wilka z klatki i wyjdź na zewnątrz - Assassins Creed Valhalla: Mały problem/A little problem - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Uwolnij wilka z klatki i wyjdź na zewnątrz. Porozmawiaj z dziećmi, a następnie odeskortuj ich do Kruczej Osady (po drodze czeka Cię jedna walka i wilkami), a zadanie zostanie wykonane.