Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Ukryte zakończenie - Isu Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 5 lutego 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis ukrytego zakończenie, a także dowiesz się, jak je aktywować.

Poza standardowymi zakończeniami, w grze Assassin's Creed Valhalla możesz odblokować jeszcze jedno, sekretne zakończenie, które związane jest z Isu (Pierwszą Cywilizacją) i wyjaśnia, kim tak naprawdę byli nordyccy bogowie występujący w wątku fabularnym gry. Żeby aktywować to zakończenie, musisz najpierw ukończyć wszystkie 10 Anomalii Animusa (dokładny opis tych tajemnic znajdziesz na osobnych stronach naszego poradnika).

Sekretne zakończenie gry Assassins Creed Valhalla jest bardzo podobnego do tego, które można obejrzeć w zakończeniu wątku Asgardu - Assassins Creed Valhalla: Ukryte zakończenie - Isu - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Sekretne zakończenie gry Assassin's Creed Valhalla jest bardzo podobnego do tego, które można obejrzeć w zakończeniu wątku Asgardu. Nordyccy bogowie przedstawieni w wątku Asgardu byli w rzeczywistości uosobieniem Isu, a Ragnarok przedstawiał Wielką Katastrofę. Isu założyli kombinezony i włożyli maski, przesyłając swoje DNA do płodów zamkniętych w kapsułach nad nimi. Odyn zaznacza w tym momencie, że tego zaszczytu nie może doświadczyć Loki, przez którego zawsze mieli problemy. Odyn odradza się później jako Eivor, a Tyr jako Sigurd.

Wcześniejsze obawy Odyna niestety spełniają się bardzo szybko - Assassins Creed Valhalla: Ukryte zakończenie - Isu - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wcześniejsze obawy Odyna niestety spełniają się bardzo szybko. Loki zabija jednego z Isu i również przesyła swoje DNA do jednego z płodów, by odrodzić się później jako Basim.