Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Mildburga Cudnonoga - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Mildberg the Miracle Legs – solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej w regionie Wincestre - Mildburga Cudnonoga (Mildberg the Miracle Legs).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz dziewczynkę, którą zwą Mildburgą Cudnonogą - Assassins Creed Valhalla: Mildburga Cudnonoga - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz dziewczynkę, którą zwą Mildburgą Cudnonogą. Dziewczynka twierdzi, że otrzymała dar prosto od Boga - stopy szybkie niczym wiatr.

Mildburga zaproponuje wyścig - zgódź się i biegnij za nią - Assassins Creed Valhalla: Mildburga Cudnonoga - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Mildburga zaproponuje wyścig - zgódź się i biegnij za nią. Gdy ją dogonisz lub wyprzedzisz, dziewczynka zatrzyma się i przyzna, że nigdy nie sądziła, że zostanie pokonana i misja dobiegnie końca.

Dziewczynka rozpocznie wyścig od okrążenia pobliskiej kolumny, co możesz wykorzystać na swoją korzyść. Zamiast biec bezpośrednio za nią, biegnij drogą przed siebie - od razu ją wyprzedzisz i misja natychmiast się zakończy.