Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Osada Jurthgard/The Village Jurthgard - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Osada Jurthgard (The Village: Jurthgard).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku znajdziesz opuszczoną wioskę - Assassins Creed Valhalla: Osada Jurthgard/The Village Jurthgard - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku znajdziesz opuszczoną wioskę. Po chwili zauważysz zakapturzoną postać, która będzie przemykać pomiędzy kolejnymi budynkami - idź jej śladem.

Zakapturzona postać w końcu zatrzyma się i będziesz mógł z nią pomówić - Assassins Creed Valhalla: Osada Jurthgard/The Village Jurthgard - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zakapturzona postać w końcu zatrzyma się i będziesz mógł z nią pomówić. Od kobiety dowiesz się, że wioskę dręczy zaraza i wszyscy mieszkańcy zachorowali i zmarli. Ona została, by opiekować się swoimi bliskimi. Możesz poradzić kobiecie, jak ma się zachować.

  1. Jeśli przetłumaczysz jej, że powinna odejść nim będzie za późno, posłucha Cię;
  2. Jeśli poradzisz jej, by została i robiła co tylko w jej mocy, by pomóc swoim bliskim, kobieta najpewniej podzieli ich los.