Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Mosty nienawiści/Bridges of Oppression - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Mosty nienawiści (Bridges of Oppression).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, pod mostem, spotkasz płaczące mężczyznę, który będzie wołał o pomoc - Assassins Creed Valhalla: Mosty nienawiści/Bridges of Oppression - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, pod mostem, spotkasz płaczące mężczyznę, który będzie wołał o pomoc. Gdy spytasz, co się stało, odpowie, że mężczyzna dla którego pracuje, oskarżył go o złodziejstwo i oślepił.

Poszkodowany nie będzie w stanie się ruszyć, więc będziesz musiał zanieść go na brzeg - Assassins Creed Valhalla: Mosty nienawiści/Bridges of Oppression - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Poszkodowany nie będzie w stanie się ruszyć, więc będziesz musiał zanieść go na brzeg. Zarzuć go na plecy i przeskocz po dryfujących paletach i dzbanie na drugą stronę kanału. Zanieś mężczyznę na most i połóż go na ziemi, a zainteresuje się nim jego pracodawca. Po krótkiej rozmowie misja dobiegnie końca.