Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Łowieckie trofea/Hunter's Repast - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Łowieckie trofea (Hunter's Repast). Po pokonaniu Gorma czas wrócić do domu.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Łowieckie trofea (Hunter's Repast).

Pokonawszy Gorma, Eivor powraca do domu, mając więcej pytań niż odpowiedzi.

Nagroda za wykonanie misji: brak.

1 - Assassins Creed Valhalla: Łowieckie trofea/Hunters Repast - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wróć do Olava pod Niebiański Wodospad (Return to Olav at Sky Fall)

Wróć do wioski i udaj się prosto do kryjówki Olava - Assassins Creed Valhalla: Łowieckie trofea/Hunters Repast - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wróć do wioski i udaj się prosto do kryjówki Olava. Gdy poinformujesz go o tym, że jego oprawca nie będzie już mu zagrażał, mężczyzna bardzo się ucieszy. Olav zaprosi Cię na wysłuchanie historii opowiadanych przez tubylców. Obejrzysz krótki przerywnik filmowy w którym Eivor również opowie jedną, ciekawą historię.

Porozmawiaj z Hilde (Speak to Hilde)

Udaj się na wybrzeże i porozmawiaj z Hilde, by wyjawić jej swoją prawdziwa tożsamość - Assassins Creed Valhalla: Łowieckie trofea/Hunters Repast - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się na wybrzeże i porozmawiaj z Hilde, by wyjawić jej swoją prawdziwa tożsamość. Po chwili w porcie pojawi się Olav obwieszczając wszystkim śmierć Gorma. Jeśli chcesz, Hilde może od razu zabrać Cię z powrotem do Kruczej Przystani.