Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Odcinanie Stryczka/Choking the Gallows - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Odcinanie Stryczka (Choking the Gallows). To zadanie doprowadzi Was do Stryczka (The Gallows). Muscie go zabić, aby kontynuować fabułę gry.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Odcinanie Stryczka (Choking the Gallows).

Eivor uzyskał niezbędne informacje do zdemaskowania pierwszego z zakonnych celów. Pora udać się na targowisko i go wyeliminować.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Odcinanie Stryczka/Choking the Gallows - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zabij Stryczka (Assassinate the Gallows)

Z pomocą Goodwina udało się zdemaskować kolejnego członka Zakonu Starożytnych - Assassins Creed Valhalla: Odcinanie Stryczka/Choking the Gallows - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Z pomocą Goodwina udało się zdemaskować kolejnego członka Zakonu Starożytnych. Pora udać się na rynek gdzie ma dojść do publicznej egzekucji i zabić Selwyna, który ukrywa się pod pseudonimem Stryczek (The Gallows).

Po egzekucji, Stryczek zostanie na drewnianym podeście więc możesz zajść go od tyłu i wyeliminować przy użyciu Ukrytego Ostrza - Assassins Creed Valhalla: Odcinanie Stryczka/Choking the Gallows - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po egzekucji, Stryczek zostanie na drewnianym podeście więc możesz zajść go od tyłu i wyeliminować przy użyciu Ukrytego Ostrza. Jeśli zaatakujesz od frontu, Stryczek będzie się bronił lub zacznie uciekać, a na ogonie będą siedzieć Ci dodatkowi strażnicy.

Po zabójstwie misja dobiegnie końca, a w ramach nagrody otrzymasz 1 700 XP.