Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Faza endgame Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie informacje o fazie endgame. Dotrzecie do niej po zakończeniu całego wątku głównego oraz po skończeniu linii fabularnej w Hamtunscire.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika znajdziesz odpowiedź na pytanie czym jest faza endgame w grze Assassin's Creed Valhalla. Dowiesz się jakie są podstawowe założenia i atrakcje endgame'u w AC Valhalla oraz kiedy dokładnie awansuje się do fazy endgame.

Faza endgame w Assassins Creed Valhalla nie rozpoczyna się od razu po zakończeniu najważniejszej części kampanii, tzn - Assassins Creed Valhalla: Faza endgame - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Faza endgame w Assassin's Creed Valhalla nie rozpoczyna się od razu po zakończeniu najważniejszej części kampanii, tzn. zaliczeniu wątków Sigurda i Eivora w Hordafylke oraz współczesnego Layli.

Musisz jeszcze dodatkowo zająć się ostatnią linią fabularną Anglii - sagą regionu Hamtunscire. Region ten jest odblokowywany na mapie Przymierzy jako ostatni. Po ukończeniu serii questów w Hamtunscire otrzymasz potwierdzenie o "spacyfikowaniu" całej Anglii i jest to równoznaczne z awansem do fazy endgame.

W ramach endgame'u możesz po prostu zajmować się wszystkimi opcjonalnymi rzeczami, które pominąłeś podczas przechodzenia głównej części kampanii. Do listy czynności do wykonania zaliczają się:

  1. Dalsze zwiększanie mocy Eivora. Limit parametru Mocy to 400 punktów, ale nawet po osiągnięciu go można nadal gromadzić xp i zdobywać poziomy mistrzowskie.
  2. Zajęcie się linią fabularną Asgardu i Jotunheim - saga ta nie była wymagana do ukończenia głównego wątku fabularnego gry. Jest szansa, że zainteresowałeś się już wcześniej Asgardem, gdyż rekomendowana Moc dla tej krainy to zaledwie 90 punktów. Jeśli jednak do tej pory ignorowałeś ten temat, to możesz spełnić wymagania dotarcia do Asgardu i przystąpić tam do nowych questów i do eksploracji dwóch nowych obszarów.
  3. Odwiedzenie Vinlandii - Dostęp do tej dodatkowej krainy odblokowywany jest w trakcie polowania na Gorma - syna Kjotve Okrutnego z prologu gry.
  4. Dokończenie wątku Zakonu Starożytnych. Nawet jeśli zdołałeś już wyeliminować wszystkich podrzędnych członków zakonu, magistrów i zelotów, to gra nie pozwoli ci zająć się eliminacją przywódcy Zakonu do momentu ukończenia wątku w Hamtunscire.
  5. Dalsze rozwijanie osady - Kruczej Przystani. Dopiero po ukończeniu wszystkich głównych linii fabularnych będziesz w stanie maksymalnie rozbudować osadę na szósty poziom.
  6. Zaliczenie wszystkich pominiętych opcjonalnych aktywności (wydarzenia, tajemnice, poboczne questy itp.) i odnalezienie wszystkich pominiętych sekretów.
  7. Zawartość DLC - autorzy gry przewidzieli wydanie dużych dodatków fabularnych i pierwszy z nich ma rozgrywać się w nowej krainie - Irlandii. Dodatki do gry powinny zaoferować nowe questy i nowy unikalny sprzęt do zdobycia.