Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak zdobyć sztabę z wieży Evinghou? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera dokładny opis zdobycia sztaby bogactwa w wieży Evinghou (Evinghou Tower), w regionie Oxenefordscire.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz odpowiedź na pytanie jak zdobyć sztabkę znajdującą się w wieży Evinghou - Evinghou Tower. To jeden z bardziej problematycznych sekretów krainy Oxenefordscire.

Wieża Evinghou Tower zlokalizowana jest w regionie Oxenefordscire - jest ona jednym z punktów widokowych / punktów szybkiej podróży - Assassins Creed Valhalla: Jak zdobyć sztabę z wieży Evinghou? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wieża Evinghou Tower zlokalizowana jest w regionie Oxenefordscire - jest ona jednym z punktów widokowych / punktów szybkiej podróży. W miejscu tym ukrytych jest kilka różnych znajdziek, przy czym jedynym problematycznym sekretem jest sztabka - bogactwo (Wealth).

Jeśli skorzystasz ze Wzroku Odyna, to możesz ustalić, że sztabka składowana jest na jednym z wyższych poziomów wieży - Assassins Creed Valhalla: Jak zdobyć sztabę z wieży Evinghou? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli skorzystasz ze Wzroku Odyna, to możesz ustalić, że sztabka składowana jest na jednym z wyższych poziomów wieży. Nie możesz dotrzeć do niej ani od strony podstawy ani od strony dachu wieży.

Rozwiązanie nie jest na szczęście bardzo trudne - zalicz prostą wspinaczkę po drzewie sąsiadującym z wieżą po to żeby dotrzeć do zaznaczonej na obrazku okiennicy - Assassins Creed Valhalla: Jak zdobyć sztabę z wieży Evinghou? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Rozwiązanie nie jest na szczęście bardzo trudne - zalicz prostą wspinaczkę po drzewie sąsiadującym z wieżą po to żeby dotrzeć do zaznaczonej na obrazku okiennicy. Jest ona zabita deskami, ale możesz je zniszczyć na odległość używając łuku.

Możesz już doskoczyć do okiennicy - Assassins Creed Valhalla: Jak zdobyć sztabę z wieży Evinghou? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Możesz już doskoczyć do okiennicy. Trzeba rozprawić się z pojedynczym przeciwnikiem będącym w posiadaniu sztaby niklu - bogactwa.