Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Sprawy rodzinne/Family Matters - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Sprawy rodzinne (Family Matters). To krótkie zadanie, podczas którego porozmawiacie z kowalem i Randvi.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Sprawy rodzinne (Family Matters).

Eivorowi udało się ujść z życiem po tym, jak wraz ze swoimi ludźmi został schwytany przez Kjotvego. Po powrocie do rodzinnego grodu Fornburga Eivor musi zmierzyć się z gniewem swego przybranego ojca.

Nagrody za ukończenie misji:

  1. Mniejsza runa wściekłości (Minor Rune of Rage);
  2. 1 700 XP.

Przed rozpoczęciem wykonywania tego zadania zaleca się ukończenie w pierwszej kolejności misji Pomoc Wyroczni (A Seer's Solace), ponieważ Eivor nie zostanie dopuszczony do rozmowy z ojcem zanim nie ukończy tego questa.

1 - Assassins Creed Valhalla: Sprawy rodzinne/Family Matters - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Porozmawiaj z kowalem Gunnarem (Speak to Gunnar the Blacksmith)

Kowala znajdziesz przy jego kuźni - Assassins Creed Valhalla: Sprawy rodzinne/Family Matters - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kowala znajdziesz przy jego kuźni. Spotkanie z Gunnarem możesz potraktować jako samouczek ulepszania przedmiotów. W zamian za Sztaby (Ingots) Gunnar może ulepszyć Twoje przedmioty (bronie i pancerz) dzięki czemu zwiększysz możliwości broni, odblokujesz sloty na runy, ale również zmienisz ich wygląd. Pierwsze ulepszenie topora Varina możesz wykonać za darmo, ale za następną pracę wykonaną przez kowala będziesz musiał zapłacić Sztabami.

Nagroda: Mniejsza runa wściekłości (Minor Rune of Rage).

Porozmawiaj z Randvi (Speak to Randvi)

Randvi spotkasz przy dużej chacie króla - Assassins Creed Valhalla: Sprawy rodzinne/Family Matters - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Randvi spotkasz przy dużej chacie króla. Jeśli nie wykonałeś wcześniej misji Pomoc wyroczni (A Seer's Solace), Randvi nie wpuści Cię do środka twierdząc, że ojciec Eivora jeszcze nie ochłonął i lepiej mu teraz nie przeszkadzać.

Rozmowa ze Styrbjornem zakończy to zadanie, a w ramach nagrody otrzymasz 1 700 XP.