Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Zagubiony drengr - Hordafylke, sekrety, lokacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2020

W Assassin's Creed Valhalla możesz spotkać przeciwników, którzy dawno temu odłączyli się od swoich rodów. Najczęściej staniesz z nimi do walki. Musisz na nich uważać, ponieważ mają wysokie poziomy doświadczenia. Na tej stornie naszego poradnika dowiesz się gdzie znajdziesz zagubionych, w regionie Hordafylke.

Orwig Neverdeath

Walkę z zagubionym, którym jest Orwig Neverdeath, znajdziesz w wschodniej części mapy - Assassins Creed Valhalla: Zagubiony drengr - Hordafylke, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Walkę z zagubionym, którym jest Orwig Neverdeath, znajdziesz w wschodniej części mapy.

Udaj się do niego dopiero w okolicy 350 poziomu postaci - Assassins Creed Valhalla: Zagubiony drengr - Hordafylke, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się do niego dopiero w okolicy 350 poziomu postaci. Inaczej może powalić Cię jednym swoim ciosem. To dość trudny przeciwnik, który ma jeden z wyższych poziomów w grze - 370. Jeśli jednak będziesz na podobnym poziomie doświadczenia nie powinien przysporzyć Ci nerwów.

Twoim zadaniem jest pozbawienie przeciwnika wszelkich punktów życia, tak, aby więcej nie musieć się nim przejmować. Pamiętaj, nie musisz znać litości, po prostu pozbądź się problemu i zdobądź punkty doświadczenia.

1 - Assassins Creed Valhalla: Zagubiony drengr - Hordafylke, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryDo tego przeciwnika udaj się z pełną pulą punktów zdrowia, wypełnionym leczeniem oraz w pełni uzupełnionymi punktami adrenaliny - Assassins Creed Valhalla: Zagubiony drengr - Hordafylke, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Do tego przeciwnika udaj się z pełną pulą punktów zdrowia, wypełnionym leczeniem oraz w pełni uzupełnionymi punktami adrenaliny. Dodatkowo, warto mieć ulepszone bronie oraz zdolności z ksiąg. W ten sposób możesz zapewnić sobie przewagę, która niewątpliwe Ci się przyda jeśli pojawiasz się w tym miejscu nie mają takiego samego poziomu jak twój przeciwnik.

Świetną zdolnością, w którą warto się zaopatrzyć jest Najlepszy przyjaciel człowieka. Twój towarzysz będzie nie tylko atakować przeciwnika, ale również kilkukrotnie zrzuci go na ziemię. To idealna okazja dla Ciebie, skacz po przeciwniku i pozbawiaj go jak największej ilości punktów zdrowia.

2 - Assassins Creed Valhalla: Zagubiony drengr - Hordafylke, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryTwój przeciwnik przede wszystkim chroni się przed tobą używając tarczy - Assassins Creed Valhalla: Zagubiony drengr - Hordafylke, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Twój przeciwnik przede wszystkim chroni się przed tobą używając tarczy. Przez to ciężko w niego trafić. Staraj się blokować jego ciosy oraz używać zdolności podpalających bądź trujących.