Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Vili - romans Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje na temat romansu z Vilim. Dowiecie się kim jest mężczyzna, gdzie można go spotkać, jak rozpocząć romans i co sprawi, że będziecie mogli się z nim przespać.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak nawiązać romans z mężczyzną o imieniu Vili. Informujemy o tym kim jest Vili, gdzie można go spotkać, jakie kroki wykonuje się przed rozpoczęciem romansu i czy można przespać się z Vilim.

Romans z Vilim jest dostępny dla obu płci. Możesz grać postacią mężczyzny lub kobiety i nie zablokuje to żadnej opcji romansowej.

1 - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Vili to osoba, którą Eivor bardzo dobrze zna - są przyjaciółmi od czasów dziecięcych - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Vili to osoba, którą Eivor bardzo dobrze zna - są przyjaciółmi od czasów dziecięcych. Vili jest synem jarla Hemmingsona zarządzającego regionem Snotinghamscire. Okazja do spotkania się z Vilim pojawia się podczas zaliczania obowiązkowych questów powiązanych z linią fabularną Snotinghamscire. W ramach tych zadań Eivor ma pomóc umierającemu jarlowi w wybraniu jego następcy.

2 - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Przez bardzo długi czas absolutnie nic nie wydarzy się w kontekście nawiązania potencjalnego romansu z Vilim - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przez bardzo długi czas absolutnie nic nie wydarzy się w kontekście nawiązania potencjalnego romansu z Vilim. Sytuacja zmieni się dopiero pod sam koniec sagi Snotinghamscire - w trakcie zaliczania głównego questu Under the Skin rozgrywanego już po śmierci jarla i wstępnym wytypowaniu jego następcy.

Po przejściu przez kopalnię z Vilim załączy się scena rozmowy z nim w obozowisku. W trakcie rozmowy Vili zacznie wspominać o przeszłości i o straconej szansie bliższego związku. Możesz potwierdzić, że też rozmyślasz o tym co mogło się wydarzyć.

Wybierz opcję dialogową potwierdzającą, że pożądasz Viliego - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wybierz opcję dialogową potwierdzającą, że pożądasz Viliego.

3 - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Eivor i Vili zaczną całować się i prześpią się ze sobą - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Eivor i Vili zaczną całować się i prześpią się ze sobą. Kolejnego poranka bohaterowie zgodzą się na wspólne stanowisko, że był to tylko przelotny romans, przy czym pozostaną bliskimi przyjaciółmi.

Warto zaznaczyć, że jeśli pod koniec wątku Snotinghamscire wytypujesz Trygve na kolejnego jarla, to Vili będzie mógł przenieść się do Kruczej Przystani i dołączyć do klanu Kruka w roli jednego z jomswikingów - Assassins Creed Valhalla: Vili - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Warto zaznaczyć, że jeśli pod koniec wątku Snotinghamscire wytypujesz Trygve na kolejnego jarla, to Vili będzie mógł przenieść się do Kruczej Przystani i dołączyć do klanu Kruka w roli jednego z jomswikingów. Można dzięki temu wybierać go do załogi Drakkara.