Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak zdjąć kościaną maskę? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

W trakcie misji fabularnej Pożegnania i scheda (Farewells and Legacies), dostępnej w grze Assassin's Creed Valhalla, dostaniecie kościaną maskę, która trafi automatycznie na głowę postaci. Na tej stronie dowiecie się co zrobić, aby zdjąć maskę i móc swobodnie kontynuować misje w bardziej przyziemnym nakryciu głowy.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz odpowiedź na dość proste pytanie jak zdjąć kościaną maskę, którą główny bohater pozyskuje w regionie Glowecestrescire. Eivor od tego momentu przez pewien czas automatycznie korzysta z maski i umieszcza ją na twarzy bez pytania.

Eivor po raz pierwszy założy kościaną maskę w ramach zaliczania głównego zadania The First Night of Samhain - Assassins Creed Valhalla: Jak zdjąć kościaną maskę? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Eivor po raz pierwszy założy kościaną maskę w ramach zaliczania głównego zadania The First Night of Samhain. Dotyczy ono obchodów lokalnego święta, które bardzo przypomina współczesne Halloween. Będziesz musiał pukać do drzwi różnych domostw z pytaniem "cukierek albo psikus".

Eivor nie zaprzestanie używania kościanej maski nawet po zakończonych obchodach corocznego święta - Assassins Creed Valhalla: Jak zdjąć kościaną maskę? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Eivor nie zaprzestanie używania kościanej maski nawet po zakończonych obchodach corocznego święta. Może to sprawić ci dyskomfort jeśli nie chcesz żeby kościana maska widoczna była na ekranie. Maski nie znajdziesz nigdzie w inwentarzu. Problem ten możesz rozwiązać na trzy główne sposoby:

  1. Załączyć na chwilę tryb fotograficzny. Po wyjściu z trybu photo mode Eivor powinien mieć zdjętą maskę.
  2. Podróżować bez założonego kaptura. Eivor zakłada maskę tylko jeśli ma założony kaptur.
  3. Opuścić region Glowecestrescire. Główny bohater używa maski na potrzeby unikania wykrycia. Jako że nie jest mu ona potrzebna w innych krainach nie będzie z niej korzystał. Na ponowne założenie maski zdecyduje się dopiero po ewentualnym powrocie do Glowecestre.