Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Estrid - romans Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje na temat romansu z Estrid. Dowiecie się kim jest kobieta, gdzie można ją spotkać, jak rozpocząć romans i co sprawi, że będziecie mogli się z nią przespać.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak nawiązać romans z Estrid. Informujemy o tym kim jest Estrid, gdzie można ją spotkać, jakie kroki wykonuje się przed rozpoczęciem romansu i czy można przespać się z Estrid.

Romans z Estrid jest dostępny dla obu płci. Możesz grać postacią mężczyzny lub kobiety i nie zablokuje to żadnej opcji romansowej.

1 - Assassins Creed Valhalla: Estrid - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Estrid to żona Birstana - władcy krainy Essexe w grze - Assassins Creed Valhalla: Estrid - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Estrid to żona Birstana - władcy krainy Essexe w grze. Do pierwszego spotkania z Estrid dojdzie tuż po rozpoczęciu sagi - linii fabularnej regionu Essexe. Kobieta początkowo przebywa w mieście Colcestre.

Z pierwszych spotkań oraz wpisu do kodeksu na temat Estrid dowiesz się, że żyje ona w nieszczęśliwym zaaranżowanym małżeństwie, do którego zmuszona została będąc jeszcze młodą szlachcianką. Birstan jest bardziej zainteresowany wyprawami na polowania niż własną żoną. Seria questów w Essexe dotyczy m.in. zaaranżowania porwania Estrid za jej przyzwoleniem po to żeby podstępem umożliwić jej opuszczenie Anglii i powrót w rodzinne strony.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie