Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Bezbożny Ojciec/Unholy Father - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Bezbożny Ojciec (Unholy Father). W tym zadaniu musicie znaleźć i zabić księdza z Walden.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Bezbożny ojciec (Unholy Father).

Eivor dołącza do Lifa który planuje zgładzić wiernego Wigmundowi księdza z Walden. W ten sposób Eivor może zdobyć potrzebne informacje, które pozwolą mu jednoznacznie stwierdzić, czy to Lif jest zdrajcą.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Bezbożny Ojciec/Unholy Father - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomów z Lifem (Speak with Lif)

Plan Lifa wygląda następująco - wojownik chce zakraść się do Walden, by wyeliminować księdza, który sypie dziesięcinę do kufrów Wigmunda - Assassins Creed Valhalla: Bezbożny Ojciec/Unholy Father - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Plan Lifa wygląda następująco - wojownik chce zakraść się do Walden, by wyeliminować księdza, który sypie dziesięcinę do kufrów Wigmunda. W trakcie rozmowy możesz podpytać Lifa jak dołączył do klanu Somy, a także o jego pracę przy budowie statków.

Znajdź i zabij księdza (Find and assassinate the priest)

W trakcie gdy reszta wojowników klanu Somy będzie odciągać uwagę Sasów stacjonujących w Walden, Eivor z Lifem muszą znaleźć księdza, a następnie go wyeliminować. Do odpowiedniej lokacji możesz dostać się po cichu lub zdecydować się na otwartą walkę z siłami wroga.

Jeśli chcesz załatwić sprawę po cichu nie wchodź do Walden głównym wejściem - Assassins Creed Valhalla: Bezbożny Ojciec/Unholy Father - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli chcesz załatwić sprawę po cichu nie wchodź do Walden głównym wejściem. Zamiast tego skorzystaj z wejścia alternatywnego, po drewnianym wozie.

Księdza znajdziesz w murowanym kościele za drewnianą palisadą z czerwonymi flagami - Assassins Creed Valhalla: Bezbożny Ojciec/Unholy Father - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Księdza znajdziesz w murowanym kościele za drewnianą palisadą z czerwonymi flagami. Główna brama jest zamknięta więc skorzystaj z rusztowania, by przedostać się na drugą stronę. Przed kościołem stacjonuje jeszcze kilku żołnierzy.

Wejdź do budynku i wyeliminuj księdza, a następnie wydostań się z Walden i porozmawiaj z Lifem, by zakończyć tę misję - Assassins Creed Valhalla: Bezbożny Ojciec/Unholy Father - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wejdź do budynku i wyeliminuj księdza, a następnie wydostań się z Walden i porozmawiaj z Lifem, by zakończyć tę misję. W nagrodę otrzymasz 1 700 XP.