Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Gdzie szukać Żółtego statku (Yellow longship)? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Dzięki tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiecie się gdzie szukać żółtego statku (yellow longship). To jeden z dowodów, który świadczy na niekorzyść zdrajcy Somy. Dotrzecie do niego w trakcie wykonywania misji Odór Zdrady (Stench of Treachery).

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Z tej strony poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się gdzie szukać żółtego statku (yellow longship) - dowodu, który świadczy na niekorzyść zdrajcy Somy.

W trakcie wykonywania misji Odór Zdrady (Stench of Treachery) będziesz musiał przeprowadzić śledztwo, by zdemaskować zdrajcę Somy. W kręgu podejrzanych znalazło się tylko troje jej zaufanych ludzi: Galinn, Lif oraz Birna.

Jedną z kluczowych wskazówek, które pomogą Ci odkryć prawdę jest żółty statek (yellow longship) porzucony gdzieś na moczarach - Assassins Creed Valhalla: Gdzie szukać Żółtego statku (Yellow longship)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jedną z kluczowych wskazówek, które pomogą Ci odkryć prawdę jest żółty statek (yellow longship) porzucony gdzieś na moczarach. Dla ułatwienia oznaczyliśmy jego lokalizację na powyższym obrazku.

Pamiętaj, by dokładnie zbadać porzucony statek i przeczytać krótką notatkę, która znajduje się wewnątrz łodzi - Assassins Creed Valhalla: Gdzie szukać Żółtego statku (Yellow longship)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pamiętaj, by dokładnie zbadać porzucony statek i przeczytać krótką notatkę, która znajduje się wewnątrz łodzi.