Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Od razu jaśniej - jak zdobyć trofeum? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do Assassin's Creed Valhalla zawiera opis osiągnięcia Od razu jaśniej (Twinkle Twinkle). To trofeum zdobędziecie za wypuszczenie świetlika w Kruczej Przystani.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak zdobyć trofeum Od razu jaśniej - Twinkle Twinkle. Osiągnięcie to przyznawane jest za wypuszczenie świetlika w swojej osadzie.

1 - Assassins Creed Valhalla: Od razu jaśniej - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Najwięcej problemów może ci znaleźć odnalezienie jakiegoś świetlika - Assassins Creed Valhalla: Od razu jaśniej - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Najwięcej problemów może ci znaleźć odnalezienie jakiegoś świetlika. Nawet wiedząc o tym, że odnajduje się je nocną porą przez długi czas możesz podróżować po świecie i nie odnajdywać żadnych świetlików.

Jest na szczęście w świecie gry lokacja, w której pojawienie się świetlików jest gwarantowane. Przenieś się do punktu widokowego Black Peak w regionie Grantebridgescire, a następnie wyrusz do zaznaczonych na obrazku północnych ruin.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie