Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak burzyć zniszczalne ściany, sufity, podłogi? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Dzięki tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiecie się jak niszczyć osłabione ściany, podłogi i sufity. Te elementy najczęściej blokują wejścia do budynków, w których znajdziecie surowce, skarby bądź znajdźki.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla podpowiadamy jak niszczyć osłabione ściany oraz elementy sufitu i podłogi. Wykonywanie tego typu czynności może być pomocne w odblokowywaniu nowych przejść oraz skrytek ze skarbami.

Odnajdywane w świecie gry zniszczalne przeszkody można podzielić na dwie główne grupy i w stosunku do każdej z nich należy zachować się w inny sposób - Assassins Creed Valhalla: Jak burzyć zniszczalne ściany, sufity, podłogi? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Odnajdywane w świecie gry zniszczalne przeszkody można podzielić na dwie główne grupy i w stosunku do każdej z nich należy zachować się w inny sposób.

Pierwsza grupa to fragmenty ścian, sufitu i podłóg zabite deskami - przykład tego typu barykady prezentuje dołączony obrazek. Rozwiązanie jest w tym przypadku bardzo proste - użyj na deskach broni białej lub traf w nie strzałą.

Druga grupa to fragmenty ścian i podłóg zbudowane z głazów - przykład na obrazku - Assassins Creed Valhalla: Jak burzyć zniszczalne ściany, sufity, podłogi? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Druga grupa to fragmenty ścian i podłóg zbudowane z głazów - przykład na obrazku.

W tym przypadku pozbycie się barykady jest bardziej problematyczne - Assassins Creed Valhalla: Jak burzyć zniszczalne ściany, sufity, podłogi? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W tym przypadku pozbycie się barykady jest bardziej problematyczne. Możesz to osiągnąć na dwa sposoby. Pierwsza metoda to odnalezienie w okolicy czerwonego dzbana z olejem. Możesz następnie rzucić dzbanem w barykadę lub postawić go na głazach i zdetonować strzałą.

Druga metoda to zaopatrzenie się w zdolność Pułapka z zapalającym pyłem - Incendiary Powder Trap - Assassins Creed Valhalla: Jak burzyć zniszczalne ściany, sufity, podłogi? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Druga metoda to zaopatrzenie się w zdolność Pułapka z zapalającym pyłem - Incendiary Powder Trap. Jej działanie polega na strzelaniu wybuchowymi strzałami, które mogą zniszczyć barykadę. Pamiętaj o tym żeby mieć w zapasie co najmniej 1 punkt adrenaliny niezbędnej do aktywowania zdolności.

Zdolność Pułapka z zapalającym pyłem możesz na szczęście łatwo pozyskać już na wczesnym stadium gry - Assassins Creed Valhalla: Jak burzyć zniszczalne ściany, sufity, podłogi? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zdolność Pułapka z zapalającym pyłem możesz na szczęście łatwo pozyskać już na wczesnym stadium gry. Odszukaj w tym celu księgę wiedzy w zaznaczonej na obrazku lokacji Walden z regionu Grantebridgescire.

Drugie miejsce, w którym można zdobyć zdolność Pułapka z zapalającym pyłem, to lokacja Briggworth z regionu Suthsexe - Assassins Creed Valhalla: Jak burzyć zniszczalne ściany, sufity, podłogi? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Drugie miejsce, w którym można zdobyć zdolność Pułapka z zapalającym pyłem, to lokacja Briggworth z regionu Suthsexe. Tom wiedzy znajduje się na jednym z pięter dużej wieży.

Jeśli posiadasz już pierwszy poziom zdolności Pułapka z zapalającym pyłem, to zostanie ona ulepszona - będziesz mógł doprowadzić do dwóch detonacji w ramach pojedynczego użycia zdolności.