Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak odblokować zejście w studni? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje dotyczące odblokowywania studni. Sporo takich zobaczycie w grze. W studniach kryją się różnego rodzaju znajdźki czy sekrety.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Ta strona poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla zawiera odpowiedź na pytanie jak odblokowywać zejścia do studni odnajdywanych w świecie gry. Ma to na celu zapewnienie sobie możliwości przedostania się pod ziemię.

W trakcie podróżowania po świecie gry możesz odnajdywać studnie, które przykryto deskami - Assassins Creed Valhalla: Jak odblokować zejście w studni? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie podróżowania po świecie gry możesz odnajdywać studnie, które przykryto deskami. Sugerują one, że dzięki pozbyciu się desek możliwe stanie się wskoczenie do studni.

To temat z bardzo prostym rozwiązaniem - użyj dowolnego łuku i dowolnych strzał żeby zniszczyć deski przykrywające studnię. Pojedyncze trafienie powinno być wystarczające do odblokowania opcji wskoczenia do studni.

Odblokowywanie zejść do studni ma przede wszystkim na celu docieranie do skarbów i przejść ukrytych pod ziemią - Assassins Creed Valhalla: Jak odblokować zejście w studni? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Odblokowywanie zejść do studni ma przede wszystkim na celu docieranie do skarbów i przejść ukrytych pod ziemią. O ich istnieniu możesz dowiadywać się m.in. dzięki korzystaniu ze wroku Odyna. Po zlokalizowaniu jakichś skarbów znajdujących się pod ziemią zacznij rozglądać się za jakimś zejściem do podziemi. Takim zejściem może być m.in. studnia.