Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Wiosło to rzemiosło - jak zdobyć trofeum? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do Assassin's Creed Valhalla zawiera opis osiągnięcia Wiosło to rzemiosło (Row Rage). Dostaniecie je za staranowanie 5 statków, w czasie 3 minut.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak zdobyć trofeum Wiosło to rzemiosło - Row Rage. Osiągnięcie to przyznawane jest za staranowanie i zniszczenie 5 łodzi w ciągu 2 minut, sterując swoim statkiem.

Szanse na przypadkowe zdobycie tego trofeum są niewielkie, gdyż 2 minuty to niewiele czasu na zatopienie 5 łodzi pod rząd - Assassins Creed Valhalla: Wiosło to rzemiosło - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Szanse na przypadkowe zdobycie tego trofeum są niewielkie, gdyż 2 minuty to niewiele czasu na zatopienie 5 łodzi pod rząd. Problematyczny może też być dobór miejsca, gdyż w wielu lokacjach napotyka się wyłącznie pojedyncze łódki i będzie to niewystarczające do powalczenia o trofeum.

Idealne miejsce do odblokowania osiągnięcia prezentuje powyższy obrazek - to akwen wodny w południowej części regionu Lincolnscire w Anglii. Dopłyń tam własną łodzią i zanim rozpoczniesz próbę zapisz stan gry żeby w razie potrzeby móc ją łatwo powtórzyć.

Po dopłynięciu do zaznaczonej na mapie okolicy możesz zacząć zauważać małe łódki, którymi pływają mieszkańcy krainy - Assassins Creed Valhalla: Wiosło to rzemiosło - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po dopłynięciu do zaznaczonej na mapie okolicy możesz zacząć zauważać małe łódki, którymi pływają mieszkańcy krainy. Mogą one znajdować się blisko siebie (przykład na obrazku) lub w nieco większej odległości od siebie. Staraj się zaplanować docieranie do nich w taki sposób żeby wykonywać jak najmniej powolnych nawrotów.

Nie zapomnij rozwinąć żagle płynąc w stronę łódki, którą zamierzasz staranować - Assassins Creed Valhalla: Wiosło to rzemiosło - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Nie zapomnij rozwinąć żagle płynąc w stronę łódki, którą zamierzasz staranować. Może się też stak tak, że po zderzeniu się z nią żagle zostaną automatycznie zwinięte. Szybko ponownie przytrzymaj przycisk rozwinięcia żagli i kontynuuj taranowanie aż łódka zostanie zatopiona.

Staraj się jak najszybciej docierać do kolejnych łódek, gdyż niewidoczny licznik 2 minut wystartuje w momencie zniszczenia pierwszej łodzi - Assassins Creed Valhalla: Wiosło to rzemiosło - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Staraj się jak najszybciej docierać do kolejnych łódek, gdyż "niewidoczny" licznik 2 minut wystartuje w momencie zniszczenia pierwszej łodzi.