Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Morze przeznaczenia/The Seas of Fate - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Morze przeznaczenia (The Seas of Fate). To ostatnie zadanie, które wykonacie w regionie Rygjafylke. Za jego ukończenie otrzymacie osiągniecie Do Anglii! (To England!).

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Morze przeznaczenia (The Seas of Fate).

Eivor wraz z Sigurdem odpowiedzieli na wezwanie króla Haralda. Niestety, zgromadzenie w Alrekstad nie poszło po ich myśli - jeśli rodzeństwo chce pozostać w Norwegii będą musieli podporządkować się woli króla.

Nagroda za ukończenie misji: 3 400 XP.

Odszukaj Sigurda i porozmawiaj z nim (Find and speak to Sigurd)

Po uczestnictwie w zgromadzeniu, które odbyło się w osadzie Alrekstad na terenie Hordafylke, Eivor z bratem wrócili do Fornburga. Idź do długiego domu, by porozmawiać z Sigurdem. Gdy tylko zbliżysz się do tłumu aktywujesz przerywnik filmowy.

W trakcie rozmowy dowiesz się, że Sigurd niezadowolony z decyzji swojego ojca o poddaniu się woli króla Haralda chce udać się w podróż do Anglii - Assassins Creed Valhalla: Morze przeznaczenia/The Seas of Fate - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie rozmowy dowiesz się, że Sigurd niezadowolony z decyzji swojego ojca o poddaniu się woli króla Haralda chce udać się w podróż do Anglii. W trakcie rozmowy będziesz mógł zdecydować co stanie się z zapasami.

  1. Możesz zostawić je Styrbjornowi w rodzinnym Fornburgu;
  2. Możesz zabrać zapasy do Anglii.

W trakcie rozgrywki w Assassin's Creed Valhalla istnieje 5 ważnych wyborów na podstawie których Sigurd ocenia Eivora jako przywódcę. Zostawienie zapasów w Fornburgu spotka się z aprobatą Sigurda, a chęć wzięcia ich ze sobą już nie.

Porozmawiaj z Sigurdem na przystani (Speak to Sigurd at the docks)

Udaj się do portu, by porozmawiać z Sigurdem - Assassins Creed Valhalla: Morze przeznaczenia/The Seas of Fate - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się do portu, by porozmawiać z Sigurdem. Obejrzysz w tym momencie jeszcze jeden krótki przerywnik filmowy.

Wejdź do Drakkara i zajmij miejsce na pokładzie, by zakończyć misję Morze przeznaczenia i udać się w podróż do Anglii - Assassins Creed Valhalla: Morze przeznaczenia/The Seas of Fate - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wejdź do Drakkara i zajmij miejsce na pokładzie, by zakończyć misję Morze przeznaczenia i udać się w podróż do Anglii.

Zajęcie miejsca na statku Sigurda jest równoznaczne z zakończeniem eksploracji mapy Rygjafylke. Jeśli chcesz jeszcze zebrać jakieś skarby lub odszukać kilka sekretów jest to najlepszy moment, by takie sprawy nadrobić.