Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Świt Ragnaroku: Moc kruka - jak używać, lądowanie Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Świt Ragnaroku znajdziecie opis mocy kruka. Dzięki niej możecie zdobyć osiągnięcie Latająca forteca (Flying Fortress).

Ostatnia aktualizacja: 24 marca 2022

Ta strona poradnika do gry AC Valhalla Świt Ragnaroku zawiera opis mocy kruka. Dzięki niej możecie latać po mapie i dostawać się na wyżej położone tereny, np. na monolity. Latanie krukiem łączy się z osiągnięciem Latająca forteca (Flying Fortress).

Sposób zdobycia

Zacznijmy od głównego tematu - AC Valhalla Świt Ragnaroku: Moc kruka - jak używać, lądowanie - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zacznijmy od głównego tematu. Moc kruka zdobywa się po zabiciu dużego kruka, nad głową którego świeci się specjalna ikonka informująca o mocy. Po zabiciu zwierzęcia musicie jedynie wchłonąć moc do swojego Hugrowydzieracza.

Sterowanie - lądowanie

Sterowanie nie powinno sprawiać większych problemów - AC Valhalla Świt Ragnaroku: Moc kruka - jak używać, lądowanie - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Sterowanie nie powinno sprawiać większych problemów. Jest dość intuicyjne, ponieważ wiele nie różni się od poruszania się zwykłym krukiem dostępnym w AC Valhalla. Najbardziej problematyczne może być lądowanie. Kruk wyląduje w dwóch przypadkach:

  1. gdy skończy się czas używania mocy;
  2. gdy zaznaczycie mu gdzie ma wylądować.

Ta druga opcja wymaga wciśnięcia odpowiedniego klawisza (trójkąta w przypadku wersji na PS, klawisza E na PC). Dzięki niemu oznaczycie miejsce, na którym chcecie wylądować, a kruk wykona polecenie. Automatyczne lądowanie można wyłączyć klikając kolejny klawisz (kółko w przypadku PS).

Ulepszenia

Krucza wytrzymałość -czas trwania mocy jest wydłużony do 50 sekund.

Kruk skrytobójca - umożliwia wykonanie skrytobójstwa z powietrza w trakcie trwania mocy. Takie zabójstwo liczy się jako lądowanie, a co za tym idzie, dezaktywuje moc.