Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Ogień z nieba - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera dokładny opis przejścia głównego zadania Ogień z nieba (Fire From Heaven).

Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Ogień z nieba (Fire From Heaven).

Nagroda: 1700 XP.

Spotkaj się z Zygfrydem (Meet with Sigfred)

Misja ta rozpoczyna się w Saint-Merri - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Ogień z nieba - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Misja ta rozpoczyna się w Saint-Merri. W dzwonnicy odkryjesz ślady krwi, które prowadzą na samą górę. Droga ta nie jest trudna, wystarczy wspiąć się na dwie drabiny. Dzięki nim dotrzecie na samą górę, a potem prosto do Zygfryda. To odpali przerywnik filmowy.

Podążaj za Zygfrydem (Follow Sigfred)

Czeka was chwila podążania za Zygfrydem - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Ogień z nieba - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Czeka was chwila podążania za Zygfrydem. W trakcie będziecie rozmawiać oraz zbierać innych towarzyszy, którzy wesprą was w walce.

Wyeliminuj frankijskich żołnierzy (Eradicate the Frankish soldiers)

Staniecie do walki z kilkunastoma żołnierzami - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Ogień z nieba - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Staniecie do walki z kilkunastoma żołnierzami. Nie powinno być to jednak żadnym problemem. Macie wokół wielu sojuszników, a przy okazji sporo zapasów, aby regenerować swoje punkty zdrowia.

Po wyeliminowaniu przeciwników musicie porozmawiać z Zygfrydem, to zakończy zadanie.