Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Czy w dodatku są romanse? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera informacje o romansach dostępnych w DLC. Dowiecie się czy można romansować z Pierrem albo Toką.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie informacje o romansach w DLC.

Toka - romans

Tokę spotkacie na samym początku DLC - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Czy w dodatku są romanse? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Tokę spotkacie na samym początku DLC. W misji Obcy niosący podarki (Strangers Bearing Gifts). Niestety, z Toką nie można romansować. Żadne decyzje nie wpływają na relację pomiędzy nią, a główną postacią.

Pierre - romans

Pierrea spotkacie na samym początku DLC - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Czy w dodatku są romanse? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pierre'a spotkacie na samym początku DLC. W misji Obcy niosący podarki (Strangers Bearing Gifts). Romans jest możliwy dopiero w trakcie misji głównej "Skal". Nie musicie rozwijać relacji z Pierre'em wykonując jego zadania (Vive La Resistance), nie jest to w żadnym stopniu wymagane.

W trakcie misji "Skal" musicie porozmawiać z mężczyzną, to wymagane do kontynuowania fabuły.

Po wyzwaniu z rzucaniem serem pojawią się opcje romansowania (te zaznaczone sercem). Musicie dwukrotnie wybrać tę opcję, aby wdać się w romans z mężczyzna.