Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Nasz dom - solucja, opis przejścia A Plague Tale poradnik, solucja

A Plague Tale Innocence: Rozdział VIII - solucja, opis przejścia

Ta strona poradnika do gry A Plague Tale Innocence zawiera opis przejścia rozdziału 8 - Nasz dom. Celem tego etapu jest zapoznanie się nową siedzibą rodzeństwa de Rune. Solucja podpowiada m.in. jakie są interaktywne obszary w zamku oraz gdzie znaleźć Melie.

Etap zaczniesz w holu głównym. Podążaj za Hugo do pracowni Lucasa. Tam porozmawiaj z towarzyszem. Dwukrotnie poprosi cię on o przyniesienie składników do mikstury. Pierwszy z nich leży na stole na lewo od wejścia [1], a drugi zaraz za Lucasem [2].

Następnie będziesz musiał udać się na mury - A Plague Tale Innocence: Nasz dom - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Następnie będziesz musiał udać się na mury. W tym celu wróć do hallu i przejdź przez boczne drzwi. Tam porozmawiaj z Melie.

Potem wróć ponownie do hallu - A Plague Tale Innocence: Nasz dom - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Potem wróć ponownie do hallu. Tam porozmawiaj z Hugo i podążaj za nim na zewnątrz. Na końcu porozmawiaj z Melie w hallu.

1 - A Plague Tale Innocence: Nasz dom - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry