Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Chateau, rozdział 7 - jak zabić szczury? A Plague Tale poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry A Plague Tale Innocence znajduje się opis zagadki ze szczurami w Chateau d'Ombrage, którą rozwiązuje się w rozdziale 7 - Droga przed nami. Poniższa solucja wyjaśnia jak unikać pożarcia przez szczury na terenie chateau oraz jak rozpalać paleniska żeby doprowadzić do zepchnięcia szczurów do fosy.

Zagadka ze szczurami w Chateau d'Ombrage

Przy wejściu trafisz na pierwsze palenisko - Rozpal je i przesuń je w kierunku drabiny. Podpal także sąsiednie palenisko. Następnie weź kija i podpal go. Dzięki temu przejdziesz między oboma źródłami światła i dotrzesz do drabiny.

Na jej szczycie znajdziesz mechanizm - A Plague Tale Innocence: Chateau, rozdział 7 - jak zabić szczury? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Na jej szczycie znajdziesz mechanizm. Obróć go do oporu - szczury wpadną do fosy, a Melie będzie mogła przejść. Następnie opuść most.

Przejdź do następnego mechanizmu - A Plague Tale Innocence: Chateau, rozdział 7 - jak zabić szczury? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Przejdź do następnego mechanizmu. Zapal palenisko znajdujące się tuż pod tobą i zejdź w obręb jego działania. Każ Melie ruszyć mechanizmem i podążaj za światłem. Następnie podpal kolejne palenisko i wespnij się na półkę. Tam przesuń źródło światła najdalej jak tylko możesz.

Poczekaj aż zwolniony przez Melie mechanizm cię minie i wróć z paleniskiem do lokacji początkowej - A Plague Tale Innocence: Chateau, rozdział 7 - jak zabić szczury? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Poczekaj aż zwolniony przez Melie mechanizm cię minie i wróć z paleniskiem do lokacji początkowej. Tam czekać będzie na ciebie twoja towarzyska. Wespnijcie się do kolejnego mechanizmu. Opuść most i wróć do dźwigni. Zapal kolejne ruchome palenisko i zejdź w źródło światła.

W ten sposób dotrzesz do kolejnego paleniska. Zapal je i weź kija. Posłuży ci on do dotarcia do drabiny. Aby się wspiąć musisz podpalić pochodnię. Przesuń znajdujące się tam palenisko. Melie puści wówczas mechanizm po zmusi szczury do ucieczki.

Na koniec przesuń zewnętrzy mechanizm, którym poruszałeś poprzednio - A Plague Tale Innocence: Chateau, rozdział 7 - jak zabić szczury? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Na koniec przesuń zewnętrzy mechanizm, którym poruszałeś poprzednio. To zepchnie wszystkie szczury do fosy.