Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Pokuta - solucja, opis przejścia A Plague Tale poradnik, solucja

A Plague Tale Innocence: Rozdział XIII - solucja, opis przejścia

Ta strona poradnika do gry A Plague Tale Innocence zawiera opis przejścia rozdziału 13 - Pokuta. To krótki etap rozgrywający się w podświadomości Amicii. Poniższa solucja podpowiada jak pozbyć się żołnierzy Inkwizycji i jak rozegrać pościg za Hugo.

Na początku będziesz poruszać się liniowym korytarzem. Nie ma w nim, żadnych bocznych odnóg. W czasie tej drogi natrafisz na kilka postaci, które spotkałeś poprzednio jak np. Laurentius. Na samym końcu czeka cię konfrontacja z Hugo.

Po tej rozmowie znajdziesz się w dziurze - A Plague Tale Innocence: Pokuta - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Po tej rozmowie znajdziesz się w dziurze. Wyjdź z niej i udaj się na wprost. Trafisz na dwóch przedstawicieli Inkwizycji, którzy zamknęli Hugo w klatce. Są bez hełmów, więc do likwidacji starczy zwykły kamień.

Następnie uwolnij chłopca i udaj się z nim dalej drogą - A Plague Tale Innocence: Pokuta - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Następnie uwolnij chłopca i udaj się z nim dalej drogą. W pewnym momencie zacznie on uciekać. Goń do momentu, gdy zniknie ci z oczu.

1 - A Plague Tale Innocence: Pokuta - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry