Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Straszne momenty/Straszaki - czy są w grze? A Plague Tale poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znalazła się informacja czy w grze A Plague Tale Innocence pojawiają się straszne i niepokające sceny lub tzw. straszaki (jumpscares), tzn. miejsca, w których autorzy ewidentnie chcieli wystraszyć gracza. Wiedza ta może przydatna dla osób, które unikają gier mogących wywołać uczucie strachu lub zaszczucia.

Poniższe informacje nie zawierają żadnych konkretnych spojlerów fabularnych. Na stronie wyjaśniliśmy jedynie ogólny styl gry Plague Tale Innocence.

1 - A Plague Tale Innocence: Straszne momenty/Straszaki - czy są w grze? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry
  1. A Plague Tale Innocence nie jest klasycznym horrorem. W grze nie pojawią się typowe dla horrorów potwory. Gra natomiast w umiarkowany sposób próbuje straszyć gracza np. nagły zmianami, w wyniku których bezpiecznie miejsca mogą w mgnieniu oka zamienić się w śmiertelnie niebezpieczne pułapki.
  2. Plague Tale nie jest produkcją dla osób, które mają fobię w stosunku do gryzoni. Jednym z przewodnich motwywów gry jest konieczność radzenia sobie z plagami szczurów. Szczury pojawiają się w bardzo dużych ilościach i brak zachowania odpowiednich środków ostrożności może doprowadzić do tego, że Amicia i Hugo zostaną pożarci żywcem.
  3. W grze pojawiają się pewne sceny zaszczucia. Główni bohaterowie mogą zostać okrążeni przez szczury i zmuszani do utrzymywania się przy życiu np. dzięki pozostawaniu w oświetlonych miejscach i używaniu pochodni, a także unikać wykrycia przez polujących na nim przeciwników i niejednokrotnie brać udział w scenach ucieczki przed inkwizytorami.