Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Młyn z rozdziału 7 - jak przejść? A Plague Tale poradnik, solucja

W czasie przechodzenia etapu Droga przed nami (Rozdział 7) w A Plague Tale Innocence trafisz na opuszczony młyn. Przejście dalej, wymaga przejścia przez niego. Z racji silnego prądy wody, należy najpierw spowolnić obracające się łopaty. Poniższy rozdział poradnika powie ci jak tego dokonać.

Zagadka z młynem - rozwiązanie

Zatrzymanie młyna wymaga udziału dwóch osób. Podejdź do drewnianego koła znajdującego na lewo od łopat [1]. Obróć je - spowolnić to ruch łopatek. Teraz będziesz potrzebować drugiej osoby. Nakaż Hugo zaciągnięci dźwigni znajdującej się po przeciwległej stronie [2]. Może być ona słabo widoczna, jeśli jednak nakierujesz kamerą w odpowiednie miejsce, to pojawi się ikona polecenia.

Efektem tego będzie zatrzymanie młyna - A Plague Tale Innocence: Młyn z rozdziału 7 - jak przejść? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Efektem tego będzie zatrzymanie młyna. Melie bez trudu przejdzie na drugą stronę. Rozkaż jej obrócić koło znajdujące się naprzeciwko ciebie [3]. Dzięki temu, gdy rozkażesz Hugo puścić wajchę, koło nadal będzie stało. Na koniec każ Hugo przejść na drugą stronę i tam zaciągnąć dźwignię [4].

Dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód puścić dźwignię i przejść na drugą stronę - A Plague Tale Innocence: Młyn z rozdziału 7 - jak przejść? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód puścić dźwignię i przejść na drugą stronę.