Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: A głodnych nakarmić - jak zdobyć trofeum/osiągnięcie? A Plague Tale poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry A Plague Tale Innocence znajduje się opis osiągnięcia A głodnych nakarmić. Jest to trofeum powiązane z rozdziałem 2 - Nieznajomi, które wymusza żeby znaleźć posiłek dla Hugo.

Na samym początki etapu trafisz na targ. Hugo podbiegnie do jednego ze stoisk, chcąc wziąć jabłko. We wskazanym przez niego miejscu jak i na całym pasażu nie znajdziesz żadnego, zdatnego do jedzenia produktu. Jedzenia musisz poszukać w mieście.

Punktem, w którym zrealizujesz swój cel jest jabłoń - A Plague Tale Innocence: A głodnych nakarmić - jak zdobyć trofeum/osiągnięcie? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Punktem, w którym zrealizujesz swój cel jest jabłoń. Znajdziesz ją w najbardziej skażonej części miasta nieopodal placu, do którego zmierzasz. Nietrudno przeoczyć ten moment, ponieważ w tym momencie Hugo zwróci uwagę na zapach jaki da się wyczuć. Zamiast iść na wprost, odbij w prawo. W ten sposób trafisz na niewielką łąkę z rosnącym drzewem.

Aby zaliczyć osiągnięcie, musisz zerwać dla Hugo jeden owoc - A Plague Tale Innocence: A głodnych nakarmić - jak zdobyć trofeum/osiągnięcie? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Aby zaliczyć osiągnięcie, musisz zerwać dla Hugo jeden owoc.