Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Surowce do craftingu - gdzie szukać? A Plague Tale poradnik, solucja

Wytwarzanie amunicji i ulepszanie swojego ekwipunku są ważnym elementem rozgrywki w A Plague Tale Innocence. Umożliwiają one progres rozgrywki oraz ułatwiają przechodzenie kolejnych etapów. Niestety do produkcji wymagane są surowce, które rozsiane są w świcie gry. Poniższy rozdział poradnika powie ci, gdzie ich szukać.

Materiały do craftingu

Część surowców możesz znaleźć bez problemu w czasie przechodzenia kolejnych etapów. Będą one leżeć przy głównej trasie. Dodatkowo, jeśli czeka cię trudniejsza walka, to będą się one odnawiać, byś nie został z niczym. Tego typu zasoby starczą na wytwarzanie amunicji.

Jeśli jednak chcesz ulepszać swój sprzęt to musisz szukać uważniej. Na poszczególnych etapach znajdują się odgałęzienia i dodatkowe pomieszczenia, w których często znaleźć można dużo surowców. Dostanie się do nich nie zawsze jest łatwe. Często droga do nich jest wypełniona szczurami. Będziesz więc musiał poświęcić amunicję, by się do nich dostać.

W pilnowanych przez Inkwizycję rejonach możesz także znaleźć skrzynie z zapasami - A Plague Tale Innocence: Surowce do craftingu - gdzie szukać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

W pilnowanych przez Inkwizycję rejonach możesz także znaleźć skrzynie z zapasami. One również są dobrym źródłem surowców. Aby się do nich dostać będziesz musiał uciec się do podstępu. Wykorzystaj znajdujące się w okolicy przedmioty jak różnego rodzaju metalowe obiekty czy też źródła ognia. Dzięki nim możesz odwrócić uwagę strażników i przejąć zawartość skrzyni. Ewentualnie możesz tez zlikwidować strażnika.

Najbogatszym złożem surowców są jednak wozy alchemików - A Plague Tale Innocence: Surowce do craftingu - gdzie szukać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Najbogatszym złożem surowców są jednak wozy alchemików. Część z nich znajduje się nieopodal głównej ścieżki. Reszta ukryta jest w zaułkach. Obiekty te nie tylko są bogate w surowce. Posiadają także stoły warsztatowe, które umożliwią ci ulepszenie sprzętu.