Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Wielki Inkwizytor - jak pokonać? A Plague Tale poradnik, solucja

Wielki Inkwizytor Vitalis jest finalnym bossem w grze A Plague Tale Innocence. Przez większość walki zamiast konfrontować się z nim bezpośrednio, będziesz walczył z jego własnymi szczurami. Całość walki podzielona została natomiast na dwa etapy. Na tej stronie poradnika znajduje się bardzo szczegółowy opis konfrontacji z końcowym bossem.

Etap 1

W tym etapie twoim zadaniem jest dostanie się do Vitalisa. W tym celu, za pomocą tworzonych przez siebie szczurzych wirów, musisz odpychać ataki białych szczurów.

Co pewien czas ataki są przerywane - A Plague Tale Innocence: Wielki Inkwizytor - jak pokonać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Co pewien czas ataki są przerywane. Ty w tym czasie będziesz mieć możliwość zgaszenia kolejnych palenisk, które stoją na drodze twoim szczurom. Po dotarciu do głównego wroga, następuje przejście do kolejnego etapu.

Tym razem, będziesz musiał odpychać ataki ze strony samego Inkwizytora - A Plague Tale Innocence: Wielki Inkwizytor - jak pokonać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Etap 2

Tym razem, będziesz musiał odpychać ataki ze strony samego Inkwizytora. Będzie on preferował dwa typy ataku - opadający słup szczurów i okręg, którego powstanie sygnalizowane jest przez kurz unoszący się na podłodze. Dodatkowo od drugiej fali upuszczane jest także ognisko, które należy zgasić.

1 - A Plague Tale Innocence: Wielki Inkwizytor - jak pokonać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry
Twoim zadaniem jest odciągnięcie uwagi - A Plague Tale Innocence: Wielki Inkwizytor - jak pokonać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest odciągnięcie uwagi. Każdy tego typu atak generuje szczury, która potem zamienią się w wiry chroniące Inkwizytora. Dlatego musisz ustawiać się jak najdalej od centralnej części sali. W ten sposób szczury nie zdążą się przegrupować i w momencie, gdy ich pan będzie odsłonięty, będziesz mógł na spokojnie wysłać swoje szczury, by się nim zajęły.

Dodatkowo, gdy twój przeciwnik pozostanie bez osłony, będziesz musiał strzelić mu z procy w głowę - A Plague Tale Innocence: Wielki Inkwizytor - jak pokonać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Dodatkowo, gdy twój przeciwnik pozostanie bez osłony, będziesz musiał strzelić mu z procy w głowę. Walko skończy się po trzech falach.