Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Szczury - jak unikać? A Plague Tale poradnik, solucja

Jednym z największych zagrożeń w A Plague Tale Innocence są szczury. Roznoszą one plagę oraz zjadają wszystko na swojej drodze. Aby uniknąć niechybnej śmierci, musisz unikać tych istot jak ognia. Poniższy rozdział powie ci jak unikać pożarcia przez szczury, a także jak zatrzymywać szczury i zmuszać je do przejścia w inne miejsce.

Światło

Najpowszechniejszym sposobem na odpędzanie szczurów jest przebywanie w świetle. Jasność skutecznie odstrasza te istoty. Początkowo będziesz mogło jedynie przeskakiwać między kolejnymi latarniami. Ewentualnie będziesz mógł skorzystać z patyków lub pochodni. Te pierwsze są jednak problematyczne. Wypalają się bardzo szybko, więc będziesz je wykorzystywać do poruszania się po krótkich odcinkach.

Przedmioty, które można podpalić lekko się żarzą. - A Plague Tale Innocence: Szczury - jak unikać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry
Przedmioty, które można podpalić lekko się żarzą.

Po poznaniu Lucasa uzyskasz dostęp do Ignifer. Jest to płonący pocisk, który potrafi podpalać obiekty. Jest absolutna podstawa twojego ekwipunku. Miej przy sobie zawsze kilka tego typu pocisków.

Mięso

Drugim sposobem na odwrócenie uwagi szczurów jest danie im czegoś do jedzenia. Nieważne martwe czy żywe. Wówczas szczury skupią się na ofierze.

Szczury możesz nakarmić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest strącenie mięsa wiszącego na łańcuchu. Możesz to zrobić strzelając procą w mocowanie.

Drugim sposobem jest danie im żywej przynęty - A Plague Tale Innocence: Szczury - jak unikać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Drugim sposobem jest danie im żywej przynęty. Będą to w dużej mierze patrolujący okolicę przeciwnicy. Jeśli zgasisz ich światło, szczury przypuszczą atak. Jeśli wróg ma latarnię, to musisz ją zbić za pomocą zwykłego kamienia. Jeśli ma pochodnię, to będziesz musiał wykorzystać Exstinguis. Ten rodzaj pocisku gasi wszelkie płonące przedmioty.