Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Wersje na PS5, Xbox Series X, Switch A Plague Tale poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry A Plague Tale Innocence informuje o dostępności patcha next-gen, który oferuje pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K i lepszej jakości grafiki na konsolach PS5 i Xbox Series X. Oprócz tego informujemy o warunkach dostępności gry Plague Tale na konsoli Switch.

Wersje na PS5, Xbox Series X i Xbox Series S

  1. Gra A Plague Tale Innocence pierwotnie ukazała sie na PC oraz na konsole PS4 i Xbox One. Posiadacze konsol PS5 i Xbox Series S/X mogli w nią grać, przy czym odbywało się to w ramach zwykłej wstecznej kompatybilności.
  2. Plague Tale 6 lipca 2021 roku otrzymało łatkę dla konsol nowej generacji, tzn. dla PlayStation 5, XSX oraz XSS. Ściągnięcie next-gen patcha jest darmowe - autorzy nie pobierają żadnych opłat za upgrade dla najnowszych modeli konsol.
  3. Plague Tale z zainstalowaną aktualizacją dla next-genów działa w rozdzielczości 4K oraz w 60 klatkach na sekundę. Powinno to w rezultacie poprawić wrażenia z gry oraz jej ogólną płynność.

Wersja na Nintendo Switch

  1. Gra Plague Tale Innocence pierwotnie nie ukazała się na konsolę Switch, a jedynie na konsole Sony i Microsoftu.
  2. 6 lipca 2021 roku wydana została wersja na Switcha, przy czym jej najważniejszą cechą jest to, że działa ona w oparciu o chmurę, tzn. w wersji Cloud wymagającej stałego i szybkiego dostępu do Internetu. W przeszłości identycznego wydania doczekała się też m.in. gra Control. Krok ten podyktowany niedoborem wydajności konsoli Nintendo Switch do uruchomienia gry przy zachowaniu dobrej jakości grafiki.