Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Towarzysze - mogą pomagać? A Plague Tale poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry A Plague Tale Innocence zawiera odpowiedź na pytanie czy towarzysze mogą pomagać w trakcie rozgrywki - chodzi tu o Hugo i inne postacie. Jest to ważna kwestia w kontekście eliminowania przeciwników i rozwiązywania zagadek.

Kompani - najważniejsze informacje

W A Plague Tale Innocence natrafisz na szereg postaci, które będą ci towarzyszyć przez większość twojej przygody. Chociaż musisz uważać, by nie zginęli, a brat Amicii - Hugo - dodatkowo ją spowalnia, to umożliwia także dostanie się do niedostępnych miejsc. Dlatego wydawanie im poleceń stanowi istotny aspekt rozgrywki.

Najczęściej, będziesz korzystał z pomocy brata Amici. Hugo będzie przekradał się przez małe otwory. Dzięki temu będzie on mógł otworzyć ci drzwi lub zdobyć dla ciebie niezbędne do przejścia dalej przedmioty. Jeśli utkniesz w jakimś miejscu, to rozejrzyj się za małymi otworami lub oknami. Będziesz mógł rozkazać, by się przez nie przemknął.

Na swojej drodze spotkasz także Melie. Ta włamywaczka, pojawi się na końcu V rozdziału. Posiada ona zdolności w otwieraniu zamków. Podczas rozgrywania etapów, w których się ona pojawia znajdziesz szereg zamkniętych drzwi i skrzyń. Jeśli będziesz chciał je otworzyć, będziesz musiał wydać jej odpowiednie polecenie.

Trzecim towarzyszem, który posiada wyjątkowe zdolności jest Rodric - A Plague Tale Innocence: Towarzysze - mogą pomagać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Trzecim towarzyszem, który posiada wyjątkowe zdolności jest Rodric. Spotkasz co w czasie wizyty na Uniwersytecie. Charakteryzuje się on dużą siłą. Potrafi on wyważać drzwi, ale co najważniejsze eliminować po cichu przeciwników. Możesz więc wykorzystać go do zorganizowanych akcji oraz eliminacji, wrogów w lepiej strzeżonych miejscach. Nie przyciągnie on tyle uwagi ci proca.

Dodatkowo wszystkich towarzyszy będziesz wykorzystywać do rozwiązywania napotkanych zagadek środowiskowych. W niektórych etapach będziesz ich potrzebować, by wykonali konkretną czynność jak np. pociągnięcie konkretnej dźwigni.

1 - A Plague Tale Innocence: Towarzysze - mogą pomagać? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry