Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Wszystkie sekrety - lista A Plague Tale poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry A Plague Tale Innocence znajduje się zestawienie wszystkich sekretów i znajdziek dostępnych w grze. Przygotowaliśmy informacje o głównych rodzajach sekretów opisanych w poradniku.

Kategorie sekretów w grze

Osobliwości (Curiosities) to najważniejsza odmiana sekretów w grze - A Plague Tale Innocence: Wszystkie sekrety - lista - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Osobliwości (Curiosities) to najważniejsza odmiana sekretów w grze. Są to różnorakie przedmioty codziennego użytku lub po prostu pochodzące z epoki, w której rozgrywa się akcja gry. Do odnalezienia jest 26 osobliwości.

Herbarium Hugo to kategoria znajdziek powiązana z odnajdywaniem kwiatów (Flowers) - A Plague Tale Innocence: Wszystkie sekrety - lista - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Herbarium Hugo to kategoria znajdziek powiązana z odnajdywaniem kwiatów (Flowers). Ich kolekcjonowaniem zainteresowany jest Hugo i chłopczyk może podbiegać do nowo odnajdywanych kwiatów. Do odkrycia jest 13 herbariów.

Prezenty dla kompanów (Gifts) to trzeci typ znajdziek ze świata gry - A Plague Tale Innocence: Wszystkie sekrety - lista - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Prezenty dla kompanów (Gifts) to trzeci typ znajdziek ze świata gry. Są to przedmioty zbierane z myślą o sojusznikach i składowane z zamku. Prezentem może być np. różaniec, amulet czy zestaw szachów. Do odnalezienia jest 11 różnych prezentów.

Pominięte znajdźki - czy można się po nie wrócić?

Tak, jest to możliwe, gdyż gra posiada opcję powtarzania ukończonych już rozdziałów (Chapter Select). Co więcej, odnajdywane sekrety są automatycznie zapisywane. Tuż po zdobyciu pominiętej znajdźki można wyłączyć grę i nie jest wymagane zaliczenie danego etapu do końca.