Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Wykrycie - jak się zachować? A Plague Tale poradnik, solucja

A Plague Tale Innocence kładzie duży nacisk na elementy skradankowe. W związku z tym Amicia nie posiada niczego poza swoją procą, która posiada swoje ograniczenia. Poniższy rozdział powie ci jak postępować w przypadku wykrycia bohaterki.

W momencie, gdy twoja próba odwrócenia uwagi przeciwnika się nie powiedzie lub niechcący zwrócisz na siebie uwagę przeciwnika, będziesz musiał stanąć do walki. Ucieczka nie wchodzi w grę, ponieważ Amicia jest zbyt wolna by uciec.

Możesz ewentualnie spróbować zmienić kryjówkę. Jeśli uda ci się to zrobić, tak że wróg nie zauważy, gdzie ona jest to przestanie cię szukać.

Gdy widzisz ten symbol, to znaczy że wróg cię szuka, ale nie wie gdzie jesteś. - A Plague Tale Innocence: Wykrycie - jak się zachować? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry
Gdy widzisz ten symbol, to znaczy że wróg cię szuka, ale nie wie gdzie jesteś.

Proca pozwala na zlikwidowanie przeciwnika bez hełmu. Wówczas nie masz najmniejszego problemu. Wystarczy wycelować i strzelić. Jeśli twój cel go nosi, to do rozdziału V będziesz bezbronny.

Dopiero po spotkaniu Lucasa dostaniesz przepis na Somnum [1]. To eliksir usypiający, który umożliwi ci ubezwładnienie przeciwnika. W tym przypadku, w momencie ataku pojawi się możliwość użycia mikstury. Zawsze miej w zapasie przynajmniej jedną, by w razie wypadku uniknąć śmierci.

W etapie 7 natomiast Melie zdradzi ci jak stworzyć Devorantis [2] - A Plague Tale Innocence: Wykrycie - jak się zachować? - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

W etapie 7 natomiast Melie zdradzi ci jak stworzyć Devorantis [2]. Jest to substancja, która sprawia, że metal jest przepalany. Trafienie w głowę takim pociskiem sprawi, że zdejmie on hełm. W ten sposób odsłoni się przed strzałem ze zwykłego kamienia i będziesz mógł go swobodnie wyeliminować.

Ostatnim sposobem na pozbycie się przeciwnika jest wykorzystanie szczurów. Jeśli twój wróg znajduje się w okolicy tych zwierząt możesz zwabić je do niego. Gdy niesie on latarnię, to możesz ją zgasić. Sprawi to, że szczury rzucą się na niego. Możesz do tego celu wykorzystać także Odoris. Mikstura ta zwabia szczury do konkretnego punktu. Rzucając nią w przeciwnika szczury zaatakują go. W tym przypadku musisz jednak pamiętać, by ofiara znajdowała się poza obrębem zewnętrznego źródła światła.