Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Plague Tale Innocence: Porady na start A Plague Tale poradnik, solucja

W trakcie przechodzenia A Plague Tale Innocence należy od początku mieć na uwadze kilka aspektów, które mają wpływ na grę. Zignorowanie tych kwestii może niepotrzebnie utrudnić prowadzenie rozgrywki. Poniżej znajduje się kilka porad związanych z najważniejszymi elementami gry w Plague Tale.

Dostosuj HUD (interfejs użytkownika)

W grze istnieje możliwość dostosowania HUDa do własnych potrzeb. Ma to duży wpływ na poziom trudności gry. Możesz bowiem wyłączyć podświetlanie interaktywnych obiektów czy sprawić, że ilość amunicji nie będzie pokazywana. Dlatego dostosuj go według własnego uznania, tak by gra dawała ci jak najwięcej frajdy.

Pamiętaj, że zmian w ustawieniach możesz dokonać w dowolnym momencie. Jeśli uznasz, że gra jest zbyt łatwa lub za trudna to zawsze możesz dokonać zmian.

Regularnie ulepszaj sprzęt

Gra oferuje ci szereg ulepszeń, w zakresie sprzętu oraz poruszania się - A Plague Tale Innocence: Porady na start - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Gra oferuje ci szereg ulepszeń, w zakresie sprzętu oraz poruszania się. Ma to wpływ między innymi na pojemność ekwipunku. Uławiają one rozgrywkę i zmniejszają ryzyko porażki. Usprawnień możesz dokonywać przy stołach warsztatowych.

Temat ulepszania ekwipunku dokładniej opisany został na osobnej stronie poradnika.

Rozglądaj się za surowcami

Do tworzenia pocisków i eliksirów będziesz potrzebował surowców. Zazwyczaj w okolicach trudniejszych sekwencji walki znajdziesz surowce niezbędne do stworzenia amunicji. Jeśli poszukujesz zasobów do ulepszeń musisz zaglądać do wszystkich znalezionych skrzyń oraz rozglądać się za odgałęzieniami od głównej drogi.

Zawsze miej na wyposażeniu Ignifer

Światło jest postawą do odpędzania szczurów. W większości etapów, będziesz musiał samodzielnie rozmienić ogień w palenisku. Od tego zależeć mogą twoje dalsze postępy w rozgrywce. Dlatego zawsze miej na wyposażeniu Ignifer. Umożliwi to popalanie obiektów i umożliwi przejście dalej.

Nie zostawiaj Hugo

Poza pierwszym etapem, gdzie gra wymusza na tobie zostawienie Huga samego, nie dopuszczaj do sytuacji pozostawiania chłopca samego - A Plague Tale Innocence: Porady na start - A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Poza pierwszym etapem, gdzie gra wymusza na tobie zostawienie Huga samego, nie dopuszczaj do sytuacji pozostawiania chłopca samego. Wszystkie etapy, w których on ci towarzyszy możesz pomyślnie zakończyć w jego towarzystwie. Owszem sprawia on, że poruszasz się wolniej, jednak jest to bezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli Hugo będzie sam zbyt długo, to zacznie panikować. Zdradzi to twoją pozycję i zwabi wrogów.