Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pad czy kierownica w Gran Turismo Sport? Gran Turismo Sport poradnik, porady

Kierownica G29 lub T300, najlepiej jeszcze z fotelem playseat, jest oczywiście wymarzonym zestawem do takiej gry jak Gran Turismo Sport. Jeśli jednak dysponujemy tylko padem Dualshock - nie ma się co załamywać! Nawet standardowy kontroler od PS4 pozwoli nam być konkurencyjnym na torze, wygrywać i dotrzeć do wysokich poziomów kierowcy.

Kierownica oczywiście posiada istotną przewagę nad padem w postaci o wiele większych fizycznie zakresów operowania pedałami i skręcania oraz wygodniejszej zmiany biegów. To przekłada się na lepszą precyzję, łatwiejsze ratowanie samochodu podczas nadsterowności czy ogólnie większą konsystencję (podobne czasy okrążeń).

Nie musimy inwestować w taki zestaw, by wygrywać w Gran Turismo Sport. - Pad czy kierownica w Gran Turismo Sport? - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
Nie musimy inwestować w taki zestaw, by wygrywać w Gran Turismo Sport.

Używając pada nie będziemy mieli aż takiego komfortu, ale nie oznacza to, że nie możemy być równie szybcy. Nie trzeba być wirtuozem kontrolera, by wygrywać i dotrzeć do rangi B lub A kierowcy - mamy tutaj takie same szanse, jak użytkownicy kierownic. Nie musimy od początku inwestować w kierownicę w cenie konsoli, by cieszyć się z Gran Turismo Sport - zawsze to jednak dobra droga w kolejnym etapie naszej kariery, jeśli zostaniemy z grą na dłużej.