Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Powtórki w Gran Turismo Sport Gran Turismo Sport poradnik, porady

Jeśli zrobienie dobrego czasu wciąż sprawia Ci kłopoty, podpatrz jak swoje okrążenie wykonują najlepsi. Po wejściu w menu wyścigu zaplanowanego na konkretną godzinę masz możliwość zobaczenia tabelki z najlepszymi czasami kwalifikacji (bądź treningu w turniejach FIA) oraz wyświetlenia powtórki z ich przejazdem (ikonka play obok czasu)

Pomarańczowa ikonka play przeniesie nas do powtórki najlepszego okrążenia. - Powtórki w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
Pomarańczowa ikonka play przeniesie nas do powtórki najlepszego okrążenia.

W czasie projekcji wciśnij pauzę, przejdź do opcji powtórki i włącz wszystkie informacje na temat wyścigu. Później wystarczy przejść do widoku ze zderzaka i obserwować dane u dołu ekranu. Zobaczysz na jakim biegu wchodzić w zakręt, gdzie hamować, gdzie można bez problemu ściąć łuk, by urwać dodatkowe ułamki sekund. To wszystko oczywiście ma sens jeśli używamy tego samego samochodu, co na replayu. W innych modelach może się nie zgadzać choćby bieg, do którego trzeba wyhamować, a w tabelce Top 10 dominuje zwykle jedna marka, najlepsza na dany tor.