Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pomarańczowe pachołki w Gran Turismo Sport Gran Turismo Sport poradnik, porady

Podwójne pachołki na trasie to o wiele bardziej użyteczne wskaźniki miejsc hamowania przed zakrętem, ale nie polegaj na nich w 100 procentach. Niektóre łuki da się pokonać hamując trochę dalej, więc ryzykujesz wtedy, że ktoś po prostu uderzy Cię od tyłu nie ze swojej winy. W paru miejscach podwójnych pachołków nie będzie w ogóle, mimo że hamowanie jest tam konieczne.

Częściej zdarza się jednak, że pachołki zostaną po prostu skoszone w trakcie walki na torze. Niektórzy kierowcy zwykle ląduje wtedy w piachu, przegapiając miejsce do użycia hamulca. Receptą na to (i jedyną właściwą metodą) jest używanie otoczenia toru jako wyznaczników miejsc hamowania. Zapamiętaj konkretne drzewa, początki kolorowych krawężników, obiekty zabudowy toru, a zawsze będziesz w stanie zwolnić do właściwej prędkości.

Uważaj też na pachołki leżące na drodze. Pechowy najazd na nie może się zakończyć efektownym opuszczeniem toru lub podrzuceniem samochodu w górę i stratą czasu. Unikaj ich jak dziur na rodzimych drogach.

Zamiast pachołków lepiej zapamiętać tablicę w zielone pasy na bandzie jako miejsce hamowania. - Pomarańczowe pachołki w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
Zamiast pachołków lepiej zapamiętać tablicę w zielone pasy na bandzie jako miejsce hamowania.